Medic Tour

Oferta Kołobrzeg

Perła Bałtyku

PERŁA BAŁTYKU to dwunastopiętrowy obiekt, położony w parku nadmorskim przy samej plaży. Dysponuje 523 miejscami w pokojach 1, 2, 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV, telefonem i balkonem. W ośrodku znajdą Państwo jadalnię, bazę zabiegową oraz kawiarnię z tarasem widokowym, z którego można podziwiać Bałtyk aż po horyzont.

Profile lecznicze: Leczenie dorosłych obejmuje: choroby układu oddechowego, choroby układu krążenia, choroby układu wydzielania wewnętrznego i przemiany materii (głównie cukrzyca, choroby tarczycy).

dowiedz się więcej »

zobacz cennik »

Muszelka "A" i "B"

Szpital i Sanatorium Uzdrowiskowe Muszelka składa się z dwóch pawilonów (Muszelka A oraz Muszelka B) które są ze sobą połączone łącznikiem - korytarzem na I piętrze. Są to dwu piętrowe budynki wyposażone w windy. Łącznie posiada 233 miejsca noclegowe.

Obiekt znajduje się blisko molo i plaży (ok. 50 m). Naszym gościom proponujemy pobyty w pokojach 1, 2, 3 osobowym z pełnym węzłem sanitarnym i większość z balkonami. W pokojach znajduje się lodówka, czajnik, telefon i TV. Do dyspozycji gości są również pokoje typu komfort (2 osobowe) wyposażone w TV, telefon, lodówkę, czajnik. Jest część dzienna i sypialna z łożem małżeńskim. W łazience znajduje się zarówno prysznic jak i wanna.

dowiedz się więcej »

zobacz cennik »

Mewa I, III, IV, V

Mewa V znajduje się 150 m od plaży w sercu parku nadmorskiego, w centrum dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu. Do dyspozycji gości oddajemy 78 miejsc w komfortowo wyposażonych pokojach 1 i 2 - osobowych z łazienkami, wyposażonych w lodówkę, telewizor i czajnik bezprzewodowy. Obiekt jest nowo wyremontowany, przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych. Na miejscu znajduje się: baza zabiegowa, basen, gabinet fryzjerski. Ponadto zapewniamy całodobową opiekę lekarsko - pielęgniarską. Obiekt posiada kompleksową bazę zabiegową.

dowiedz się więcej »

zobacz cennik »

Dozamel

Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy DOZAMEL położony jest w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, w pobliżu Amfiteatru.Od dworca PKP i PKS dzieli nas zaledwie 1000m, pieszo droga ta zajmie nam zaledwie 15 minut, ale można także dojechać autobusem miejskim linii nr 8 (bilet można nabyć u kierowcy) lub taksówką.

W kawiarni organizowane są koncerty, pokazy i prelekcje. Wieczorami można potańczyć przy dźwiękach muzyki na żywo. W sezonie letnim organizujemy ogniska i grilla przy muzyce lub biesiadę z karaoke, chlebem ze smalcem i kołobrzeskim ogórkiem małosolnym.
U animatora można także zakupić bilety na rejs statkiem (statki odpływają z nabrzeża portowego), zorganizować rejs na Bornholm, a także skorzystać ciekawych wycieczek po Kołobrzegu i jego okolicach.W ośrodku znajduje się biblioteka oraz wypożyczalnia drobnego sprzętu sportowego i gier planszowych.

dowiedz się więcej »

zobacz cennik »

Potrzebujesz więcej informacji?

napisz do nas

lub zadzwoń pod nr +48 605 516 382

zobacz także