Medic Tour

Zdrowotel Łeba

** ŁEBA  - ‘’Zdrowotel’’

Ośrodek proponuje wczasy dla aktywnych, wczasy zdrowotne i wczasy rehabilitacyjne nad morzem oraz pobyty indywidualne i pobyty weekendowe o różnym standarcie . Obiekt dostosowany jest do przyjmowania osób poruszających się na wózkach.

Zdrowotel Łeba, to zespół pięciu pawilonów z zapleczem gastronomicznym i rehabilitacyjnym, położony w lesie sosnowym, w zacisznym miejscu, z dala od zgiełku, hałasu. Posiada bezpieczny plac zabaw .

Ośrodek ma do zaoferowania:

- turnusy rehabilitacyjne ,które specjalizują się w  leczeniu chorób reumatologicznych, neurologicznych, dermatologicznych, pulmonologicznych i zespoły pourazowe.

-leczy się pacjentów  z chorobami dróg oddechowych, począwszy od przewlekłych infekcji do astmy oskrzelowej włącznie

- pomaga się  pacjentom z chorobami skóry: dermatozami, bielactwem a także wspiera się leczenie łuszczycy

- ośrodek ma duże doświadczenie w pomocy osobom z chorobami cywilizacyjnymi, jak zespoły bólowe, w tym zespoły korzeniowe i choroby zwyrodnieniowe oraz z chorobami reumatologicznymi.

- pomaga się  najbardziej pokrzywdzonym przez los, czyli dzieciom  z MPDz i Zespołem Downa oraz dziećmi z wszelkiego rodzaju dysfunkcjami ruchowymi i fizycznymi.

-swoją ofertę ośrodek kieruje  również do pacjentów z przewlekłą niewydolnością nerek zakwalifikowanych do programu dializoterapii chcących spędzić urlop nad morzem.

Łącząc wypoczynek w naszym ośrodku można korzystać z nowoczesnej stacji dializ w szpitalu w Lęborku, który zapewnia bezpłatny transport na dializy.

Łeba to jedna z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych na polskim wybrzeżu. To co wyróżnia ją od wielu nadmorskich miejscowości to jej specyficzny klimat i szerokie piaszczyste plaże z bezustannie usypywanymi wydmami. Łeba otoczona jest z trzech stron wodą, od północy morzem Bałtyckim, od zachodu jeziorem Łebsko, a od wschodu jeziorem Sarbsko. Pomiędzy jeziorem Łebskim a morzem znajdują się wydmy ruchome, zjawisko niespotykanie rzadkie w Europie. Wydmy ruchome wchodzą w obszar Słowińskiego Parku Narodowego, który został uznany przez UNESCO za światowy rezerwat biosfery.

Miasto Łeba to również bogata oferta turystyczna obfitująca w liczne atrakcje turystyczne, do głównych zaliczany jest największy w Polsce park dinozaurów - Łeba Park, a także  ,stadnina koni park linowy oraz wystawa motyli. Zróżnicowana baza noclegowa to m.in. hotele, pensjonaty, domy wczasowe, campingi, pokoje gościnne, domki letniskowe oraz ośrodki wczasowe. Restauracje, bary i puby serwują przysmaki kuchni regionalnej - dania z ryb morskich. Gościnni i gospodarni mieszkańcy zapewniają noclegi i dbają o atrakcyjność pobytu swoich gości.

 

zobacz cennik »

Potrzebujesz więcej informacji?

napisz do nas

lub zadzwoń pod nr +48 605 516 382