Medic Tour

Dozamel Kołobrzeg

** KOŁOBRZEG -  ‘’Dozamel”

 

Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy DOZAMEL położony jest w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, w pobliżu Amfiteatru.Od dworca PKP i PKS dzieli nas zaledwie 1000m, pieszo droga ta zajmie nam zaledwie 15 minut, ale można także dojechać autobusem miejskim linii nr 8 (bilet można nabyć u kierowcy) lub taksówką.

Ośrodek  oferuje swoim Gościom wiele atrakcji kulturalnych i rekreacyjnych jak:

 

*Animacja- animator aktywnie wypełnia czas Gościom ośrodka.

W kawiarni organizowane są koncerty, pokazy i prelekcje. Wieczorami można potańczyć przy dźwiękach muzyki na żywo. W sezonie letnim organizujemy ogniska i grilla przy muzyce lub biesiadę z karaoke, chlebem ze smalcem i kołobrzeskim ogórkiem małosolnym.

U animatora można także zakupić bilety na rejs statkiem (statki odpływają z nabrzeża portowego), zorganizować rejs na Bornholm, a także skorzystać ciekawych wycieczek po Kołobrzegu i jego okolicach.W ośrodku znajduje się biblioteka oraz wypożyczalnia drobnego sprzętu sportowego i gier planszowych.

*Wypożyczalnia rowerów    

*Sauna

*Bilard

*Plac zabaw i kącik  dla dzieci,  Bezpłatny dostęp do internetu WiFi na terenie Ośrodka.

*Bezpłatny niestrzeżony parking (ilość miejśc ograniczona)

*możliwość zabrania zwierząt przez kuracjusza

 Ośrodek organizuje turnusy  usprawniająco -rekreacyjne  przeznaczone dla osób dorosłych, posiadających orzeczenie o niepełnosprawności, z następującymi schorzeniami:

 

zobacz cennik »

Potrzebujesz więcej informacji?

napisz do nas

lub zadzwoń pod nr +48 605 516 382