Medic Tour

Mewa Kołobrzeg

** KOŁOBRZEG -  ‘’Mewa ‘’

Mewa I składa się z dwóch pawilonów A i B połączonych jadalnią. Do dyspozycji gości oddajemy komfortowo wyposażone pokoje 1, 2 osobowe oraz pokoje typu studio. Część pokoi dostosowana jest do przyjęcia osób niepełnosprawnych. W pokojach jest TV, lodówka i czajnik. Trzy kroki do parku nadmorskiego wypełnionego wspaniałymi okazami roślin i drzew!

Mewa II to kameralny obiekt mogący zakwaterować w 1, 2 i 3 osobowych pokojach z pełnym węzłem sanitarnym 45 osób. W obiekcie znajduje się sala telewizyjna, natomiast jadalnia w Pawilonie Mewa I i baza zabiegowa 50 m od obiektu. Pokoje wyposażone są w TV i czajnik.

Mewa III położona w odległości 100 m od morza i 600 m od centrum miasta. Obiekt dysponuje 61 miejscami w odnowionych 1, 2, i 3 osobowych pokojach o podwyższonym standardzie z łazienkami. Pokoje wyposażone w TV i czajnik. Jadalnia i kompleksowa baza zabiegowa znajdują się 50 m od obiektu.

Mewa IV to nowo wyremontowany obiekt (otwarcie maj 2008) z komfortowo wyposażonymi 1 i 2 osobowymi pokojami z nowoczesnymi łazienkami. Do dyspozycji gości przygotowano również 2 apartamenty. Obiekt posiada 75 miejsc. Goście będą mogli korzystać w obiekcie z bazy zabiegowej. W pokojach znajduje się TV, telefon, lodówka i czajnik. Trzy kroki do parku nadmorskiego wypełnionego wspaniałymi okazami roślin i drzew!

Mewa V znajduje się 150 m od plaży w sercu parku nadmorskiego, w centrum dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu. Do dyspozycji gości oddajemy 78 miejsc w komfortowo wyposażonych pokojach 1 i 2 - osobowych z łazienkami, wyposażonych w lodówkę, telewizor i czajnik bezprzewodowy. Obiekt jest nowo wyremontowany, przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych. Na miejscu znajduje się: baza zabiegowa, basen, gabinet fryzjerski. Ponadto zapewniamy całodobową opiekę lekarsko - pielęgniarską.   Obiekt posiada kompleksową bazę zabiegową.

 

zobacz cennik »

Potrzebujesz więcej informacji?

napisz do nas

lub zadzwoń pod nr +48 605 516 382